Westlandse
Bedevaarten
Steun ons

Afscheid Piet Zuidgeest als penningmeester SBW

Geplaatst op: 11 november 2021

Op de vergadering van het Bestuur met de contactpersonen van onze Stichting op 4 november is afscheid genomen van Piet Zuidgeest als bestuurslid/penningmeester van onze stichting. De voorzitter, Hans Klein Breteler, sprak hem toe. Hij memoreerde dat Stichting Bedevaarten Westland dit jaar 11 jaar bestaat. We gaan ervan uit dat we, ondanks de pandemie, nog vele jubilea mogen vieren in de toekomst. Dat brengt met zich mee dat we in deze toekomst nog vele contactpersonen, vrijwilligers en ook bestuursleden nodig zullen hebben.

Maar deze laatste categorie zal niemand het predicaat ‘Founding father’ er bij kunnen krijgen. Immers, Piet was vanaf de oprichting in 2010 bestuurslid en penningmeester. Dit laatste deed hij voortreffelijk. Nooit hoefden wij ons zorgen te maken over een correcte administratie en financieel beheer. Ja, één keer hebben we ons zorgen gemaakt. Dat was dit jaar toen Piet vertelde dat hij er een keer mee wil stoppen! Uiteraard was hier begrip voor. De stichting is hem daarom heel veel dank verschuldigd voor al deze jaren en wensen hem al het beste in de toekomst. De voorzitter onderstreepte dit met een kistje bijzondere abdijbieren en de grote Sint Franciscus-kaars.<< Terug naar het nieuwsoverzicht