Westlandse
Bedevaarten
Steun ons

In memoriam Peet Hendriks (1946 – 2021)

Geplaatst op: 26 mei 2021

Peter Hendriks 1946-2021.jpgOp 18 mei is, niet geheel onverwachts, onze contactpersoon Peet Hendriks toch nog snel van ons heengegaan. Peet was voor onze Stichting méér dan een contactpersoon. Tijdens vele pelgrimages was hij onvermoeibaar in het helpen van de reisleiding en deelnemende pelgrims. Hij was jarenlang de ‘Chef-d’équipe’ van de fietsbedevaarten naar Brielle. En in de bustochten naar Lourdes, Kevelaer en Polen was hij samen met Christine actief in de catering. Kortom, een persoon die altijd voor iedereen klaar stond als het nodig was. Wij zullen Peet daarom in al zijn functies voor onze Stichting node missen. Maar onze dankbaarheid overheerst.
Wij wensen Christine, (klein-)kinderen en verdere familie de komende tijd veel sterkte en kracht bij dit grote verlies.

Stichting Bedevaarten Westland,

Hans Klein Breteler,                           Nico Stijger,
voorzitter                                         secretaris

 << Terug naar het nieuwsoverzicht