Westlandse
Bedevaarten
Steun ons

Wie komt ons in het bestuur versterken?

Geplaatst op: 07 maart 2022

U weet zonder twijfel dat onze Stichting Bedevaarten Westland al meer dan 12 jaar bestaat. Dat is niet vanzelf gegaan. Het is namelijk te danken aan de vele honderden pelgrims die in al deze jaren met ons zijn meegereisd naar talloze bedevaartsoorden. Ook is het te danken aan de vele vrijwilligers die zich voor onze pelgrims en stichting hebben ingezet. Ook ons bestuur bestaat geheel uit vrijwilligers. Het bestuur zorgt met grote inzet ervoor dat de pelgrimages organisatorisch mogelijk worden.

Spreekt dit u aan?

Welnu, ons bestuur heeft al enige tijd een vacature van penningmeester. Overigens deze beoogde penningmeester hoeft niet de (financiële) administratie van de stichting te doen. Dat is op een goede wijze al extern geregeld. Wel wordt van hem/haar verwacht in het bestuur met name de financiële kant van de stichting in de gaten te houden. Is dit iets voor u en/of weet u iemand die zijn/haar talenten kan en wil inzetten voor ons bestuur?  Neem dan contact op met onze secretaris, Nico Stijger, die u verder hierover kan inlichten. U kunt hem bereiken via de mail.  Een persoonlijk gesprek kan natuurlijk ook. Zie onder Contact onze contactgegevens.

We zien graag uw reactie tegemoet voor deze mooie en veel voldoening gevende functie.

Namens Bestuur SBW,
Hans klein Breteler,
voorzitter<< Terug naar het nieuwsoverzicht