Westlandse
Bedevaarten
Steun ons

Anny van Heijningen, pionier van het eerste uur….

Geplaatst op: 10 juli 2023

Helaas, het moest er eens van komen… Na bijna 12,5 jaar heeft Anny afscheid genomen van ons en het bestuur van onze stichting. Zij was destijds een van de eerste bestuursleden die onze stichting heeft gemaakt tot wat het nu is. Zij deed dat op de Westlandse manier: hard werkend, oplossing gericht en met een groot verantwoordelijkheidsbesef. Dat bleek alleen al uit het feit dat zij al ruim 3 jaar geleden te kennen gaf afscheid van het bestuur te willen nemen. Immers, de zorg voor haar partner liet feitelijk niet langer thuis een afwezigheid toe voor het bestuurswerk.

Voor haar geldt: je doet het goed of niet. Helaas is het ons toen niet gelukt om een vervanger te vinden echter tot voor kort. Daarom bleef ze desondanks ons bestuur trouw. In Ria van der Sar hebben we inmiddels een waardige opvolgster gevonden voor Anny. Daarom willen wij gaarne langs deze weg Anny van harte bedanken voor haar toewijding aan Westlandse Bedevaarten en wensen haar al het goeds toe voor de toekomst. Dit hebben we na afloop van onze bestuursvergadering onderstreept met een aantal attenties en warme woorden.

Hans Klein Breteler,
voorzitter Stichting Bedevaarten Westland<< Terug naar het nieuwsoverzicht